Franz Schenk

Proč bychom se netěšili

kombinovaná technika, akvarel, tužka, papír, cca 30. - 40. léta 20. století, 29,5 x 22 cm

ID: 22

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 23. 09. 2020 18:21

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)