Bohumil Ullrych (1893-1948)

Studie z koupání (akt)

akvarel, tuš, papír, 1927, 19 x 15,5 cm, sign. PD B. Ullrych 27, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, na rozích papíru stopy po lepení

ID: 4

Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2020 14:08

Aktuální cena: 150 CZK (6 €)