Bohumil Ullrych (1893-1948)

Ležící děvče

tužka, akvarel, papír, 1928, 21 x 26,6 cm, sign. PD Ullrych 28, nalepeno na papíru, papírová pasparta, mírně zažloutlý papír, na rozích papíru stopy po lepení

ID: 5

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2020 14:10

Aktuální cena: 400 CZK (16 €)