Bohumil Ullrych (1893-1948)

Věra

tužka, akvarel, papír, 1936, 19,8 x 16,5 cm, sign. LD B. Ullrych 1936, nalepeno na papíru, papírová pasparta, na dolním okraji papír pokrčen

ID: 7

Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 11. 2020 14:14

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID4**8 Historie příhozu