Vojtěch Kubašta (1914-1992)

Pláž Hawaiki (Mocný Maui)

akvarel, kvaš, tužka, tuš, papír, sign. LD VKubašta, 31,5 x 45 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 144 a 145 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

ID: 101

Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 26. 11. 2020 15:00

Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)