Petr Bezruč (1867-1958)

Slezské písně

kniha, podepsaná báseň (Co v duších prostých lidí lká..) na patitulu a rukopisné opravy v textu knihy P. Bezruč, vyd. Nový lid, Brno, 1920, clpl. převazba, 143s., plátno na vazbě poškozené

ID: 630

Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 26. 11. 2020 15:00

Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

Poslední dražitel: ID2**3 Historie příhozu