Vojtěch Kubašta (1914-1992)

Kulatý stůl (Sir Gawain a Zelený rytíř)

akvarel, kvaš, tužka, tuš, papír, sign. LD Vk., 21 x 12 cm, reprodukováno v knize Folk Tales and Legends (vyd. Octopus Books, London, 1981) a v dalších jazykových mutacích knihy, str. 96 (kopie přiložena), na zadní straně potvrzení pravosti od vnuka autora R. Kubašty, razítko s inventárním číslem tehdejšího reprodukčního oddělení tiskárny, adjustováno v kartonovém výřezu, při okraji papíru autorské poznámky k umístění textu, stav velmi dobrý

žák prof. O. Blažíčka, Z. Wirtha, A. Engela, člen Klubu za starou Prahu

ID: 66

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

Ukončení prvního podání: 26. 11. 2020 15:00

Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)