Maison de Plaisance du Grand Seigneur á Constantinople

kolorovaná rytina, 18. století, 24 x 37,6 cm, DU značeno: A Paris chez Basset rüe S. Jacques, zašpiněný papír

ID: 807

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 26. 11. 2020 15:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)