La Maison Professe des Jesuittes, á Ausbourg

kolorovaná rytina, 18. století, 25,4 x 38,5 cm, značeno: á Paris chez Basset rue S. Jacques a Se. Genevieve, zažloutlý a zašpiněný papír

ID: 809

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 26. 11. 2020 15:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

Poslední dražitel: ID2**9 Historie příhozu