Le Chateau de Vincennes prés Paris

kolorovaná rytina, 18. století, 26 x 42 cm, značeno PD: a Paris chez Daumont rus St. Martin, při okrajích mírně zažloutlý a zašpiněný papír

ID: 810

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 26. 11. 2020 15:00

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)