Jiří Winter Neprakta (1924-2011)

Kdy začal fantazírovat?

tuš, papír, 18 x 24,4 cm, sign. PD Nep, dole text: Kdy začal fantazírovat? Když nastoupil u meteorologů., na zadní straně značeno autorským razítkem

studium na SPŠ grafické v Praze a na Přírodovědecké fakultě UK tamtéž

ID: 838

Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 26. 11. 2020 15:00

Aktuální cena: 2.600 CZK (104 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu