František Xaver Margold (1887-1967)

Karolinum za vlády Vladislava Jagellonského

akvarel, tuš, papír, 1952, 33 x 34 cm, sign. PD Margold 52, rám

ID: 845

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 26. 11. 2020 15:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)