Vzkříšení lazara (iluminace)

kombinovaná technika, papír, 12 x 9 cm, zlacený rám, rám mírně oprýskaný, lehce poškozen

ID: 858

Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 26. 11. 2020 15:03

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

Poslední dražitel: ID6**7 Historie příhozu