František Hubatka (1960)

Štěkání na tramvaj

olej, plátno, 100 x 115 cm, sign. PD Hubatka

ID: 5

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

DRAŽBA UKONČENA: 10. 11. 2020 20:04

Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

Poslední dražitel: ID4**0 Historie příhozu