Jan Saudek (1935)

Milan

bromostříbrná fotografie (vintage print), 1975/1980, 37,5 x 27,3 cm, sign. PD Jan Saudek, 26/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem

Literatura: reprodukováno v: Jan Saudek - 200 photographies, Musée d'Art moderne de laville de Paris, 1987 a v: Jan Saudek - 35 Years of Photography, Manfred Heiting 1986

studium na Státní grafické škole v Praze

ID: 18

Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:47

Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu