Jan Saudek (1935)

Who Cares? (Mily, tanečnice)

bromostříbrná fotografie (vintage print), 1977, 32,8 x 28,7 cm, sign. PD Jan Saudek, 2/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem

studium na Státní grafické škole v Praze

ID: 19

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:48

Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu