Jan Saudek (1935)

Dívka Yid (Little Girl in Underpants and white Shoes)

bromostříbrná fotografie (vintage print), 1977, 38 x 28,8 cm, sign. PD Jan Saudek, 7/20, na zadní straně popsáno autorem, značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem

Literatura: reprodukováno v: Jan Saudek - 35 Years of Photography, Manfred Heiting 1986 a v: The World of Jan Saudek, RotoVision 1983

studium na Státní grafické škole v Praze

ID: 23

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:52

Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu