Jan Saudek (1935)

Luisa (Whore with Heart Locket)

bromostříbrná fotografie (vintage print), 1977, 37,6 x 28,1 (27 x 22) cm, sign. LD Jan Saudek, 3/30, na zadní straně popsáno autorem, značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem

Literatura: kolorovaná verze reprodukována v: Jan Saudek, Taschen 1997

studium na Státní grafické škole v Praze

ID: 25

Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:54

Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu