Jan Saudek (1935)

Marcela (Katčin klaun)

bromostříbrná fotografie (vintage print), 1980, 22,5 x 17,2 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem

Literatura: reprodukováno pod č. 42 v: Daniela Mrázková: Jan Saudek - Divadlo života, Panorama 1991; dále v: Jan Saudek - 150 Photographies, Edition Mennour 1999 a v: Jan Saudek, Slovart 2005

studium na Státní grafické škole v Praze

ID: 30

Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 18:59

Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu