Jan Saudek (1935)

Rodina (Objetí)

bromostříbrná fotografie (vintage print), 1966/1982, 23,8 x 17,7 cm, sign. PD Jan Saudek, 22/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem

Literatura: reprodukováno v: Jan Saudek, Slovart 2005

studium na Státní grafické škole v Praze

ID: 36

Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 19:05

Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu