Jan Saudek (1935)

Klíč

bromostříbrná fotografie (vintage print), 1973/1979, 26,8 x 23,6 cm, sign. PD Jan Saudek, 23/50, na zadní straně značeno autorským razítkem Jan Saudek, datováno a číslováno, shlédnuto a ověřeno autorem

Literatura: reprodukováno v: The Best of Jan Saudek (katalog k autorově výstavě na Staroměstském náměstí v Praze v r. 2005), str. 32 a pod č. 26 v: Daniela Mrázková: Jan Saudek - Divadlo života, Panorama 1991

studium na Státní grafické škole v Praze

ID: 38

Vyvolávací cena: 10.000 CZK (400 €)

DRAŽBA UKONČENA: 03. 12. 2020 19:07

Aktuální cena: 10.000 CZK (400 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu