J. Holeček

Lesní zátiší

olej, lepenka, 49 x 64 cm, sign. PD J. Holeček, rám

ID: 1

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:00

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)