olej, lepenka, 34 x 46 cm, sign. PD, rám

ID: 115

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2021 15:54

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu