Spanihel

Trosky

olej, plátno, 44 x 59 cm, sign. PD Spanihel, rám, malba a plátno poškozeno

ID: 13

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:12

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)