Vysočina

olej, lepenka, 44 x 94 cm, sign. PD, rám

ID: 14

Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:13

Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)