Holandské moře

olej, plátno, 69 x 89 cm, sign. PD, rám

ID: 216

Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2021 17:35

Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

Poslední dražitel: ID2**0 Historie příhozu