Moře

olej, plátno, 55 x 73 cm, sign. PD, rám, 2 x protržené plátno

ID: 223

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2021 17:42

Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)