Zima

olej, deska, 39 x 49 cm, sign. PD nečitelně, rám

ID: 251

Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2021 18:10

Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu