Šumava

olej, plátno, 48 x 69 cm, sign. PD, rám

ID: 252

Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2021 18:11

Aktuální cena: 750 CZK (30 €)

Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu