Na Novém Světě

akvarel, papír, 42, 5 x 33 cm, sign. LD Jirka Serjožka

ID: 328

Vyvolávací cena: 70 CZK (3 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2021 19:27

Aktuální cena: 170 CZK (7 €)