Lety

olej, lepenka, 1941, 48 x 70 cm, sign. PD 41, rám

ID: 87

Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2021 15:26

Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu