Bartůšek

akvarel, papír, 39 x 56 cm, sign. PD Bartůšek, rám

ID: 9

Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

Plánované ukončení: 09. 02. 2021 14:08

Aktuální cena: 200 CZK (8 €)