Žně

olej, plátno, 70x 91 cm, sig. PD, rám

ID: 91

Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2021 15:30

Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)

Poslední dražitel: ID5**9 Historie příhozu