Tatry

olej, plátno, 70 x 90 cm, sign. PD, rám

ID: 92

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 02. 2021 15:31

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

Poslední dražitel: ID5**6 Historie příhozu