Ivan Kováčik (1959)

In pivo veritas

ručně kolorovaná litografie, 1997, 44,8 x 32,4 cm, sign. PD Ivan Kováčik 97, autorský tisk

ID: 1

Vyvolávací cena: 2.300 CZK (92 €)

Plánované ukončení: 21. 01. 2021 19:00

Aktuální cena: 2.300 CZK (92 €)

Poslední dražitel: ID7**1 Historie příhozu