Augustin Němejc (1861-1938)

tuš, akvarel, běloba, papír, 1889, 26,5 x 18,7 cm, sign. PD Aug. Němejc, rám

ID: 21

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 02. 2021 15:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)