Karel Souček (1915-1982)

V kadeřnictví

olej, papír, 57 x 84 cm, rám

Provenience: získáno z rodiny autora

ID: 42

Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

PRVNÍ PODÁNÍ UKONČENO: 25. 02. 2021 15:00

Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)