Jakub Bauernfreund (1904-1976)

Bez názvu II

litografie, 34 x 52 cm, sign. PD J. Bauernfreund

ID: 555

Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

DRAŽBA UKONČENA: 26. 02. 2021 08:06

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

Poslední dražitel: ID3**4 Historie příhozu