Kamil Lhoták (1912-1990)

Ze života balónu

serigrafie, 1982, 15,5 x 11 cm, sign. PD K. Lhoták, značeno v tisku PD Kamil Lhoták 82

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 1

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 04. 03. 2021 18:00

Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)