Kamil Lhoták (1912-1990)

Vzducholoď, PF 85

litografie, 7 x 10 cm, sign. DU K. Lhoták

člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Skupiny 42

ID: 491

Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

DRAŽBA UKONČENA: 09. 03. 2021 17:10

Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)