Petr Ptáček (1968)

L & K

litografie, 2003, 10,5 x 16 cm, sign. PD Petr Ptáček 2003, č. 82/150

ID: 10

Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:09

Aktuální cena: 550 CZK (22 €)