Petr Ptáček (1968)

Remorkér v mlze

litografie, 2019, 14,9 x 21,1 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, autorský tisk

ID: 11

Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:10

Aktuální cena: 550 CZK (22 €)