Petr Ptáček (1968)

Blue Bird

litografie, 2008, 14,8 x 26,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2008, č. 14/80

ID: 12

Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:11

Aktuální cena: 550 CZK (22 €)