Petr Ptáček (1968)

Nokturno

litografie, 2019, 9,3 x 23,9 cm, sign. PD Petr Ptáček 2019, č. 23/80

ID: 13

Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:12

Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu