Petr Ptáček (1968)

Cadillac

litografie, 2011, 10 x 32,8 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 78/100

ID: 14

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:13

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)