Petr Ptáček (1968)

Bittern

litografie, 2011, 18 x 25,4 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 45/100

ID: 15

Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:14

Aktuální cena: 800 CZK (32 €)