Petr Ptáček (1968)

Cord - Rekordní jízda

litografie, 2012, 17 x 28 cm, sign. PD Petr Ptáček 2012, č. 76/80

ID: 16

Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:15

Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)