Petr Ptáček (1968)

Dívka a blimp

litografie, 2016, 37 x 28,5 cm, sign. PD Petr Ptáček 2016, č. 46/60

ID: 18

Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:17

Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

Poslední dražitel: ID7**0 Historie příhozu