Petr Ptáček (1968)

Mona Motor

litografie, 2018, 40,1 x 30,2 cm, sign. PD Petr Ptáček 2018, č.45/70

ID: 19

Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:18

Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)