Petr Ptáček (1965)

Autostrada

litografie, 2011, 25,5 x 40 cm, sign. PD Petr Ptáček 2011, č. 46/100

ID: 2

Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

DRAŽBA UKONČENA: 13. 04. 2021 12:01

Aktuální cena: 700 CZK (28 €)